Groots Genieten op Carnavalszaterdag

Om 11.11 uur zat de Beekse kerk mooi vol met de Teugelders, alle Hoogheden en liefhebbers van Carnaval. Mooie en grappige woorden van voorganger Pastor Antony, Prins Luuk LI, Jeugdprins Luukske XXXVIII en Jeugdprinses Fleur. Maar ook aan onze dierbare overledenen werd gedacht, met name Daan, Teun en Mieke. De commissie Carnavalsviering zorgde er samen met de medewerking van Zingiz, het Luukse Kapelleke, het Sint Antonius Gilde en de Versiercommissie voor dat deze mooie traditie in ere wordt gehouden! Groots!

Daarna was het tijd voor lunch in De Luukse Tent. Door het bestuur is de Opsteker uitgereikt aan Dirk-Jan Spierings voor zijn jarenlange inzet, danskunsten en altijd positieve inbreng. Door de Prinsengarde is ‘Onze Luuk’ uitgereikt aan Stichting Dorpsevenementen. Zij zetten zich in om Carnaval in Ganzendonck voor jong en oud mogelijk te maken.

Sleuteloverdracht
In een bomvolle tent in Mariahout hebben de Prinsen van de Heikneuters, de Roapers, Ganzegat en onze Luuk LI de sleutel in ontvangst mogen nemen, uit handen van burgemeester Lianne van der Aa. Met muziek van een aantal Laarbeekse kapellen en diverse optredens zat de stemming er al goed in!

De Luukse Tent
Vroeg op de avond werd door de Hoogheden ’t Luukse Tentje geopend. De Dansmariekes waren uiteraard ook van de partij en na hun gardedans kon Carnaval voor de jeugd in ’t Luukse Tent écht beginnen. In De Luukse Tent was het al vroeg druk. Zoals we van ze gewend zijn, draaide de Foute Vinylshow de allerbeste – en ook slechtste – hits. Gedurende de avond kregen zij verschillende vrienden op het podium, te beginnen met Danny Panadero. Later volgden Henk Dissel en als afsluiter was het een uur lang vlammen met FeestDJRuud. Een grootste avond op het Heuvelplein!