Ganzendonck trapt af met een energiek weekend!

Het 66-jarig bestaan van de Stichting Teugelders van Ganzendonck is ingezet met een geweldig jubileumfeest: (A)Meezing Festijn in de Luukse Tent. Volop muziek door DJ Always Alice en fantastisch meezingen met de Lazy Pianos, Lampegastuh swingend aan de draaitafel, een optreden van de Dansmariekes en de uitreiking van twee Haamsknuppels, de hoogste onderscheiding van den Teugelder, aan Maria Klessens en Eric Habraken. Wat een feestelijke avond!

Op zaterdagmiddag was het tijd voor de Seniorenmiddag die geheel uitverkocht was. En niet voor niets, want er werd volop genoten van troubadour Tonnie Wijnands, KENDONSNOG, de kletsers Jorlan Manders en Koen Verstappen en amusement groep Tlupt oit de hand. De presentatie was in handen van Carolijn Bouw en Mario Rovers en de muzikale omlijsting van de Luukse Kapel maakte de middag compleet.

Zaterdagavond was de Luukse Tent opnieuw gevuld. De enige echte Ganzendonckse Sauwelavond werd afgetrapt door schoolmeester Freddy van den Elzen. Onder leiding van de Dansmariekes werd hij naar de ton gebracht. De Oplichter (Peter van der Maas) en Bennie Jolink (Tom van Osch) maakten een succesvol debuut in Ganzendonck. Niet alleen de kletsers zorgden voor hilariteit, ook de amusementsgroepen Wissiknie en Tlupt oit de hand vielen goed in de smaak. De Dansmariekes lieten hun garde- en showdans zien en ook KENDONSNOG was van de partij. De avond werd afgesloten door Brabants Kampioen Tonpraoten, Rien van Genugten. Als ‘Sjappie uit de Achterbuurt’ vertelde hij over de probleemwijk waar hij woont.

Zondag startte om 11 over 11 met een Luukse Brunch, georganiseerd en bereid door het bestuur  van de Club van 100. Na het heerlijke eten moest men aan de bak met de hersenkraker Carnavals Hitster. Er ontstond een felle strijd tussen de zeven deelnemende tafels, waarbij team 3 met de prijs naar huis ging. Dirk-Jan Spierings, Emmie Raaijmakers, Stephan van Schijndel, Carl Raaijmakers, Ellen Engels, Marieke de Groot en Wendy Gijsbers zijn de winnaars van de eerste echte officiële Ganzendonckse Carnavals Hitster.

Daarna ging het programma door met  Carnaval Familial: de Luukse Tent vulde zich in de middag met veel lokaal talent. De Artiestenstal van de Hennies zorgde voor de presentatie en had naast eigen talent, ook ruimte voor nieuw talent. En dat was er volop met onder andere: de Dansmariekes, KENDONSNOG, de dansgroepen van DeDe Dance, Luukske XXIX met Jeugdprinses Kate, de Jeugdraad, diverse dansacts, het Bestuur, Dichter des Ganzendoncks, Wanaw, Sky van Schijndel en nog veel meer Ganzendoncks talent.

Een weekend met heel veel energie en een mooi voorproefje op de Carnaval!